All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
CHINA luxury smart channel design single arm swing gate Half Height Turnstiles with CE sign
| Size Of Product: | 1500x120x1000H Mm, ( Or Custom ) |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Passage Width: | 550mm, 600~900, Or Longer Custom |
Supermarket Exit / entrance high speed and gate Access Control anti rush alarm function
| Product Name: | LED Bi-directional RFID Flap Barrier Mechanism Gate For Office Building Museum |
|---|---|
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Coin token metro tripod turnstile access control system SDK software payment management
| Housing Material: | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | Passage Width: ≤600 Mm |
| Type: | Coin Token Tripod Turnstile |
Coin Operated Toilet and bus Tripod Turnstile Gate Remote control button
| Housing Material: | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | ≤600 Mm |
| Output Signal: | Standard Relay Signal |
Indonesia Prison high full height turnstile barrier one track entrance
| Product Size: | 1630(L)*1500(W)*2300(H) Mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Single Entrance Full Height Turnstile |
Passage optical Flap Barrier Gate , bi directional Bus half height turnstile sound Alarm
| Ir Sensor: | 4-6 Pairs |
|---|---|
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
| Product Name: | Bi-directional Flap Turnstile |
Digital Facial Recognition Turnstile , Swing Barrier Gate Access Control System
| Product Size: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
Automatic Pedestrian Sliding Speed Gate Turnstile IP54 For Access Control System
| Product Name: | Sliding Speed Gate Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Net Weight: | 70KG/PC |
High Speed Security Barrier Gate Automatic Electrical Dropbox Turnstile For Exterior Door
| Power Supply: | AC220V/110V |
|---|---|
| Warranty: | 12 Months |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
Slide Gate Flap Barrier Turnstile Retractable Wings With Face Recognition System
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
|---|---|
| Certification: | CE |
| Direction: | One Or Bi-direction(optional) |

