All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
Stadium Biometric 650mm Width 1200w Full Height Turnstile
| Product Size: | 2400 (L) * 1250 (W) * 2250 |
|---|---|
| Certification: | CE |
| Warranty: | 1 Year |
Counter RFID Optical Flap Barrier Turnstile With Face Recognition Half Height
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Power Supply: | AC110 Or AC220+/-10% |
RS485 Facial Access Control Intelligent Barrier Gate For Office Building Public Place
| Item Name: | Facial Access Control Intelligent Barrier Gate |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Material: | 304 Stainless Steel |
RFID Barcode Facial Recognition Flap Barrier Gate Pedestrian Access Control System
| Item Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Material: | 304 Stainless Steel |
8 Inch Android Facial Recognition Turnstile EU Green QR Code Reader
| Face Detection: | 20 Thousand Local Face Database |
|---|---|
| USB Port: | USB2.0 And 2micros |
| Application Mode: | Gate, Wall-mounted, Desktop, Floor-mounted Installation |
Airport Subway Turnstile With Face Recognition LCD Screen PC Terminal
| Product Size: | 1500*120*1000mm |
|---|---|
| Product Name: | Width 900mm Double Wing Turnstile |
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
Luxury Coating Swing Barrier Turnstile Gate , Face Rec Swing Barrier Gate
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
Stainless Steel Waist Height Turnstile ESD BLDC Motor Security Door For Gym
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1400*300*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Access Control Security flap gate barrier Automatic Turnstiles With Qr Code Reader
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor Outdoor |
304 SS Material High Speed Turnstile Gate for Indoor Outdoor Access Control Super Small Size
| Product NameWay Of Control: | Small High Speed Turnstile Gate |
|---|---|
| Type: | Full Automatic |
| Communication Method: | TCP/IP Or RS485 |

