All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
zk access reader Half height or Full High Turnstile Retractable Glass Barrier , speed gate for indoor theater
| Size Of Product: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| Direction: | Both Entry And Exist |
| Pathway Width: | 600mm |
Bidirectional Pedestrian Tripod Turnstile Gate With Access Control System / LED Indicator Lamp / Alarm Light
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
|---|---|
| Type: | Three Arm / Rail Turnstile |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
Semi Automatic Control Passager Security Pedestrian Swing Barrier RS485 / TCP / IP Interface
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Automatic Flexible Running Swing Turnstile Durable Stainless Steel for Stores , Supermarket
| Size Of Product: | Diameter: Main Pole: Φ168mm Height: 1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Type: | Pillars Automatic Swing Barrier Gate |
Stainless Steel Customizable Special Logo Bidirectional Swing Barrier Gate / Automatic Turnstile
| Gross Weight: | 50KG/set |
|---|---|
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
| Size Of Product: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
Intelligent Waist Height ESD Turnstile Competitive Price Automatic Barrier Gate
| Material: | Stainless Steel 304 Or 316 |
|---|---|
| Power Supply: | AC220V/110V,50/60Hz |
| Product Name: | Door Access Control Barrier System |
Card / Wrist Bands Reader Electronic Turnstile Door 304 Stainless Steel Custom
| Compatible: | RFID Reader & Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
|---|---|
| Package Size: | 1510*380*1080mm |
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
Heavy Duty Three Arm Tripod Turnstile Gate Half Height Vertical Turnstile Security Systems
| Product Name: | Half Height Tripod Turnstile |
|---|---|
| Application Place: | Amusement Park , Stadium , Pulic Area , Park , Office Building , Club, Etc |
| Gross Weight: | 70KG |
Entry Semi Auto Access Control Subway Turnstyle Mechanism Cusotmize
| Product Name: | Tripod Turnstile Mechanism |
|---|---|
| Application Place: | Gym , Amusement Park , Stadium , Pulic Area , Office Building , Club, Etc |
| Gross Weight: | 70KG |
Pedestrian Flap Barrier Gate with digital door lock , Stadium Turnstile systems
| Product Name: | Retractable Pedestrian Flap Barrier Gate With Rfid Reader Digital Door Lock |
|---|---|
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Gross Weight: | 90KG |

