All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
LED bi directional rfid turnstile barrier mechanism gate for museum
| Product Name: | LED Bi-directional RFID Flap Barrier Mechanism Gate For Office Building Museum |
|---|---|
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Three Arm Tripod Turnstile Gate
| Housing Material: | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | ≤600 Mm |
| Output Signal: | Standard Relay Signal |
Smart Card Turnstile Electric Retractable Barrier Gate IP54 With RFID Interface
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
Three Lanes 2250mm Full Height Turnstile Gate Biometric Face Scanner Led Counter
| Product Size: | 4100 (L) * 1500 (W) * 2250 (H) Mm |
|---|---|
| Application: | Prison, Factory, Government Etc. |
| Material: | 316 / 304 Stainless Steel |
Half Height Bi Directional Security Turnstile Gate With Card Reader
| Application: | Office Buildings, Lobby,gym, Bank, Government Etc. |
|---|---|
| Passage Width: | 60-120cm |
| Product Size: | 140(L)* 20(W)* 100(H)CM |
Access Control SUS304 IP54 ESD Tester Gate Esd Turnstile System
| Product Name: | Esd Turnstile Gate System |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Security Control Stainless Steel RFID Card Swing Turnstile , Rfid Electric Swing Gate
| Product Name: | RFID Card Swing Turnstile |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Net Weight: | 150kg/pair |
Qr code reader Baffle Flap Barrier Gate , Gym / stadium turnstile gate systems
| Product Name: | Alarm Function Qr Code Reader Baffle Flap Barrier Gate For Gym Exhibition And Cinema |
|---|---|
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Transit Speed: | 30-40 People/minute |
Security entrance Flap Barrier Gate / Fingerprint full height turnstiles
| Product Name: | Security Entrance Flap Barrier Gate Barrier In RFID And Fingerprint Remote Control |
|---|---|
| Transit Speed: | 30-40 People/minute |
| Working Movement: | DC24V Solenoid Valve |
Vertical Tripod Access Control Turnstiles 420mm ( L ) * 330mm ( W ) * 990mm ( H )
| Product Name: | Small Size Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Net Weight: | 40kg |

