All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
RFID Steel Tripod Turnstile Gate
| Housing Material: | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | Passage Width: ≤600 Mm |
| Type: | Three Arm Tripod Turnstile |
Vertical Rfid Card Half Height Turnstiles For School , Bus Station And Gym
| Housing Material: | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | ≤600 Mm |
| Product Name: | Half Height Turnstiles |
304 Stainless Steel Facial Recognition Turnstile Security System 600mm Passage Width
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
900mm Wide Channel Entrance Barrier Gate Crowd Control Automatic Optical Dual Wings
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*300*1000mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Library / Shop Interior Tripod Security Gates One Way Pedestrian Access Turnstile HS Code
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |
Automatic Temperature Measurement Turnstile Security Systems For Hospital
| Application: | Outdoor, Office\School\Airport\Subway |
|---|---|
| Size Of Product: | High 1450mm |
| Door Material: | Steel |
Multifunctional Access Control Flap Barrier Gate Passage Entrance Control For Public Place
| Product Name: | Access Control Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*300*1000mm |
| Package Size: | 1280*300*1070mm |
Double Lane Full Height Turnstile Gate With RFID Card / Face Recognition For Stadium Prison
| Product Size: | 2760*1350*2350mm(can Be Custom Size) |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Double Lane Full Height Turnstile Gate |
500mm - 600mm Passage Width Tripod Turnstile Gate AC110 - 240V Power Supply
| Passage Speed: | 30~40 Persons/min |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Material: | Stainless Steel 304/316 |
High Security Pedestrian Facial Recognition Wing Gate Turnstile Manufacturer
| Product Name: | Wing Gate Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 SS |
| Way Of Control: | Full Automatic |

