All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
Waist High three arm roller gate triop turnstile gate for pedestrian access control
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
QR Code / NFC Turnstile Barrier Gate RFID Reader AI Facial Recognition Turnstile
| Size: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Operating Temperature: | -15°C-70°C |
| Passing Width: | 60~180cm |
Outdoor Event FCC Swing Gate Turnstile Full Automatic 316 Stainless Steel
| Size Of Product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Speed Barrier Gate Movement Manufacture Store Swing Barrier Support 600mm Width Door Flap Access Control Turnstile
| Access Control Type: | RFID Card |
|---|---|
| Open/close Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | TCP/IP |
Bidirectional all electric mechanical Tripod Turnstile Gate for scenic spot school station
| Product Name: | Access Control Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Facial Racognition OEM ODM Security Turnstile Gate Flap With ESD Counter System
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Professional Automatic Flap Turnstiles Gates Stainless Steel 304 For 3 Meter Long Entrance
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Safety Flap Turnstile Gate Access Control With LCD Screen QR Code Reader NFC Reader
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
High Glass Baffle Optical Turnstile Dual Channel Controller Swing Barrier Gate For Exit
| Size Of Product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Pedestrian Swing Gate Barrier Portable Face Recognition Optical Access Control Turnstile
| Size Of Product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |

