All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
Manual or auto baffle pedestrian barrier gate for public community and Library
| Product Name: | Manual Swing Barrier Gate Baffle Turnstile For Public Community And Library |
|---|---|
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Application: | Indoor Or Outdoor |
Bi directional waist high automatic swing gate Access Control System
| Product Name: | Sliding Baffle Swing Barrier Gate With Alarming Equipment And Direction Indicating |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Heavy Duty Boom Barrier Gate , drop arm barrier RFID card controlled durable motor
| Operate Way: | Auto By Rfid System; Manually Operated By Remote Controller Or Button |
|---|---|
| Color: | Red, Yellow, Green, Black |
| Type: | Straight Arm Barrier Gate |
Steel Customized Logo Boom Barrier Gate , Security Car Park Barrier
| Body Dimension: | 294 * 360 * 955mm |
|---|---|
| Color: | Red, Yellow, Green, Black |
| Type: | Straight Arm Barrier Gate |
Acrylic Glass Dual Core 0.2 Second SS316 Flap Barrier Gate
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Direction: | In Or Out, Or Two Ways |
| Warranty: | 1 Year |
Face Recognition Swing Turnstile Gate
| Pole Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Product Name: | Single Pole Swing Barrier Gate |
| Mechanism: | Brushless Motor/Servo Motor |
Double Wings Automatic Turnstile Gate
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Dual-core Movement / Passage Indicator Swing Turnstile Gate Under IC / ID Card , Ticket System Control
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
|---|---|
| Type: | Bridge Automatic Swing Barrier Gate |
| OEM: | OEM Arm Length,custom Logo,custom Size |
Multiple Read Full Automatic Swing Barrier Gate 304 304 Stainless Steel
| Product Name: | Swing Barrier Gate/Swing Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Barcode RFID Temperature Face Recognition Tripod Turnstile Gate
| Identification Distance: | 0.3-0.5 M |
|---|---|
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
| Appearance Material: | Aluminum Alloy Case, Tempered Glass Panel |

