All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
Rfid System Speed Gate Turnstile Access Control For Metro Railway Subway
| Product Name: | Time Attendance Swing Gate |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Net Weight: | 70KG/PC |
IR Sensor Intelligent Control Swing Barrier Gate , Half Height automatic systems turnstiles
| Size Of Product: | Main Pole: Φ168mm Height: 1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 /316 Stainless Steel |
| Type: | Automatic Swing Barrier Gate |
168mm Slim Cylindrical Swing Barrier Gate Acrylic Arm Bar Code Speed Turnstile Gate
| OEM: | OEM Arm Length,custom Logo,custom Size |
|---|---|
| Pole Size: | Diameter 168mm ; Height 1050mm |
| Passage Width: | 530mm-830mm |
Waterproof Speed Turnstile Gate Anti Epidemic With Facial Recognition / Temperature Test
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Turnstile Gate With Facial Recognition |
No Noise Library Exhibition Hall Swing Barrier Gate With Facial Recognition / RFID Card
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Exhibition Hall Turnstile Gate |
Robust Flap Barrier Gate DC24V Brush Motor For Bus Station / Office Building
| Product Name: | Flap Barrier Gate For Bus Station |
|---|---|
| Size Of Product: | 500*280*960mmmm |
| Package Size: | 580*360*1050mm |
Stainless Steel Automated Gate System Fingerprint RS485 Communication Interface
| Pole Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Product Name: | Single Pole Swing Barrier Gate |
| Mechanism: | Brushless Motor/Servo Motor |
Vehicle Access Control Parking Barrier Gate , Road Safety Car Barrier With RFID System
| Rail Length: | 1- 4.5 Meter |
|---|---|
| Product Name: | Fence Parking Barrier Gate |
| Power Supply: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
Conveniet Use Swimming Pool / Gym Tripod Turnstile Gate , Bracelet Reader
| Product Name: | RFID Bracelet Tripod Turnstile Gate |
|---|---|
| Net Weight: | 65KG |
| Gross Weight: | 70KG |
50HZ Access Control turnstile security gates With Infrared Rays RS485 Interface
| Product Name: | Electronic Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Transmission: | All-electric Mechanical |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |

