All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
Waterproof Residential Swing Turnstile Gate Electronic RFID Barrier Gate For Gym
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Stainless Steel Flap Barrier Gate 550-600mm Passage with ESD Tester
| Passage Width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass Speed: | 30-40 Persons/min |
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
Bi-Directional Swing Gate Turnstile with 1200*280*1000mm Dimension 55-130CM Lane Width and AC 110~240V Power Supply
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
|---|---|
| Communication Interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Operation Direction: | 1-Way |
Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time RS-232 Communication Interface and 1-Way Operation Direction
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
|---|---|
| Communication Interface: | RS-232, RS485 |
| Operation Direction: | 1-Way |
Bar Code / Bimetric Full Height Door All In One System Indoor Entrance Gate RS485
| Size: | 2600L*1350 W*2300Hmm(can Be Custom Size) |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Package: | 4 Packages,9CBM |
2D barcode ticket system gate , rfid cards swipe turnstile , swing access control turnstile for marine park
| Type: | Turnstile Barcode Reader |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Size: | 1400 * 200 * 1000mm |
60cm Lane RS232 Facial Recognition Flap Barrier Gate
| Power Supply: | AC100V-240V |
|---|---|
| Passing Speed: | 40 Persons/min |
| Access Width: | 60,90cm Or Custom-made |
ESD Tripod Turnstile Access Control System With Foot Pedal & 8 Inch Computer ESD Teste Gates
| Product Name: | Esd Tripod Turnstile |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
304 Stainless Steel Esd Pedestrian Turnstile Intelligent Barrier Gate
| Product Name: | Esd Barrier Turnstile |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
SUS304 Esd Flap Turnstile Intelligent Pedestrian Path Control Barrier Gate
| Product Name: | Esd Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Control Software: | Yes |

