All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
SUS304 Pedestrian Access Control Turnstile Gate
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Disabled Swing Barrier Gate 304 Stainless Steel For Airport Subway
| Size: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Operating Temperature: | -15°C-70°C |
| Passing Width: | 60~180cm |
Factory Entrance Fingerprint Scan Swing Barrier Gate Anti Static ESD Wrap Strap
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand Format: | 26/34 |
Led Light RFID Safety Access Pedestrian SecuritySwing Gate Infrared Swing Gate Barrier
| Product Name: | Pedestrian Swing Barrier |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1400*280*1000mm |
304 Stainless Steel Tripod Turnstile Gate Hydraulic Shock Absorbers Intelligent
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Security Control Stainless Steel RFID Card Swing Turnstile , Rfid Electric Swing Gate
| Product Name: | RFID Card Swing Turnstile |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Net Weight: | 150kg/pair |
Intelligent 3 Arms Stainless Steel Tripod Turnstile Gate For Traffic / Office Building
| Product Name: | Access Control Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Door pedestrian access control Swing Barrier Gate With RFID Interface
| Size Of Product: | Main Pole: Φ168mm Height: 1000mm |
|---|---|
| Material: | 304/316 Stainless Steel |
| Net Weight: | 85KG/set |
RFID automatic roller revolving speed gate turnstile In outdoor public service
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Passage Width:: | ≤600 Mm |
Access Control Tripod Turnstile Gate , pedestrian security gates Semi - automatic
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | 304 Stainless Steel |

