All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
Intelligent RFID Card Flap Turnstile Gate High Speed Fingerprint Swing Barrier Gate
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1400*W200*H1000mm |
SS304 Anti Tailing Face Recognition Full Height Turnstile Access Control Gate
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1400*W200*H1000mm |
Traffic Parking Security Barrier Gate Vehicle 24V DC Motor Rfid Reader
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Fully Automatic SS304 Tripod Gate Barrier With Self Check Program
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Bi Direction Tripod Barrier Gate Factory Access Control Security
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
SUS 304 RFID Card Reader Flap Barrier Gate Access Control Fingerprint Access Control Flap Turnstiles
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
304 Stainless Steel Flap Barrier Gate 1200mm with Barcode System
| Power Supply: | AC110V±10V,60Hz / AC220V±10V,50Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200/1400*300*990mm |
High-Speed 0.2s Turnstile Gate with 304 Grade Stainless Steel and RFID Interface for Secure Access Control
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
|---|---|
| Communication Interface: | RS-232, RS485 |
| Operation Direction: | 2-Way |
550-900mm Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time and RS-232 RS485 Communication
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
|---|---|
| Communication Interface: | RS-232, Rs485 |
| Operation Direction: | 2-Way |
Indoor LED Box Waterproof Boom Barrier Gate For Advertising Company 50HZ / 60HZ
| Rod Type: | Fence |
|---|---|
| Size Of Product: | 540*465*1200mm |
| Material: | Cold Rolled Mild Steel/stainless Steel |

