All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ swing gate turnstile ] match 419 Products.
Automatic Access Control Supermarket Entrance Gate Movable 600-900mm Pass Width
| Pole Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Product Name: | Single Pole Swing Barrier Gate |
| Mechanism: | Brushless Motor/Servo Motor |
Anti tail Security RFID Reader Pedestrian Flap Barrier , electronic turnstiles for Building Passage
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Stainless Steel Flap Gate China Manufacturer factory price Low Noise turnstile thermal printable nfc wristband
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Security Door Access Control Fingerprint Turnstile Waist High Dual RFID Code Reader
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | 60, 90,100CM OR MORE |
| Warranty: | 1 Year |
Zkteco Thermal Measurement IR Sensor Swing Barrier Gate
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand Format: | 26/34 |
Full Automatic RFID Turnstile 90CM Wide Passing For Security
| Size: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passing Speed: | < 40 Person/min |
| Access Width: | 60,90cm, Or Longer, Can Custom-made |
Luxury Speedlane barrier flap door optical rapid lane turnstile with visible LED high sliding glass
| Glass Fence Height: | 1.8m, 1.4m, 1.2m, Less Than 1m |
|---|---|
| Type: | Sliding Style High Speed Gate |
| Application: | Airport,Office,hotel,hospital Entrance |
High Speed Steel Bi directional supermarket Turnstile RFID Card Reader with IR Sensor
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*300*1000mm |
| Net Weight: | 75KG |
Three Passage Ways Tripod Turnstile Gate Biometric Time Attendance Bidirectional
| Product Name: | Semi-auto Or Fully Auto Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
Stainless Steel Automated Gate System Fingerprint RS485 Communication Interface
| Pole Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Product Name: | Single Pole Swing Barrier Gate |
| Mechanism: | Brushless Motor/Servo Motor |

