All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ swing gate turnstile ] match 419 Products.
Intelligent Pedestrian Esd Flap Turnstile 304 Stainless Steel
| Product Name: | Esd Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Arm Length: | 51cm |
CE Approved Alarm Retractable Flap Barrier Gate , access control barrier with IR Sensor
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200/1400*280*990mm |
| Package Size: | 1280/1480*370*1070mm |
Standing Full Automatic Flap Barrier Gate Rfid Card Reader Security Metal Detector
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Goldantell Kindergarten Turnstile Barrier Gate Access Control Security Gate
| Item Name: | Kindergarten Turnstile Access Control |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Material: | 304 Stainless Steel |
ESD Tripod Turnstile Access Control System With Foot Pedal & 8 Inch Computer ESD Teste Gates
| Product Name: | Esd Tripod Turnstile |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
SUS304 Pedestrian Access Control Turnstile Gate
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Outdoor Flap Barrier Gate Swiping Card Barcode Stadium Anti trap Function
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Half Height Prestige Security Flap Gate Bidirectional Intelligent Flap Turnstile With Rfid Door Entry System
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
infrared automatically turnstile mechanism barcode reader swing hidden gate barrier for student access
| Size Of Product: | 1.5*1.5*2.4 Meter |
|---|---|
| Material: | Channel Steel |
| Lifetime: | More Than 15 Years |
Passage Access Automatic Security Swing Barrier Gate For Metro Station / Stadium / University
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Type: | Full Automatic |
| Size Of Product: | 1400*200*1000mm |

