All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ swing gate turnstile ] match 419 Products.
51cm Arm SUS304 IP54 ESD Gate Intelligent Pedestrian Barrier Gate
| Product Name: | Pedestrian Barrier Gate |
|---|---|
| Material: | SS304 |
| Control Software: | Yes |
RFID card fingerprint reader Swing Barrier Gate for Residence and office building
| Product Name: | Swing Barrier Gate With RFID Card Fingerprint Reader For Residence And Office Building |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
rfid remote Half Height Turnstiles
| Product Name: | Smart Card Rfid Swing Barrier Gate For School Library Theater In Remote Control |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
High Speed Edestrian Barrier Gate Stainless Steel Access Control System For Restaurant Hall
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Android 8 Inch Facial Recognition Turnstile Access Control System
| Item Name: | Facial Recognition Turnstile Access Control System |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Fingerprint Time Attendance entrance turnstiles , Bi - directional subway turnstiles
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Electronic Acrylic Flap Barrier Gate 2 Ways Lanes Bidirectional Rfid Barrier On Indoor Events
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
900mm Wide Channel Entrance Barrier Gate Crowd Control Automatic Optical Dual Wings
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*300*1000mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Lab / Factory Esd Turnstile 8 Inch LCD Monitor Built In Computer
| Product Name: | Esd Tester Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Accessories: | Wrist-strap, Right And Left Shoe |
LED Indicator Light Single Motor Flap Barrier Turnstile 220v / 110v Power Supply
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |

