All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ swing gate turnstile ] match 419 Products.
Office Building QR Code Turnstile NFC Card Reader Swing Turnstile Gate
| Size: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Operating Temperature: | -15°C-70°C |
| Passing Width: | 60~180cm |
Outdoor Waterproof Swing Barrier Gate With QR Code Reader RS485 TCP/IP port
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Vertical Security Turnstile Gate RFID Card Open Cargo Stainless Steel Customized Door
| CE: | Approved |
|---|---|
| Communication: | RS485 TCP/IP |
| Dimension: | Pole Diameter 168mm, Height 1050mm |
Office Swing Turnstile Gate Facial Recognition Access Control System Swing Barrier Gate
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1400*W120*H1000mm |
900mm Optical Thermal Swing Turnstile Gate For Gym
| Operating Temperature: | -45°C-60°C |
|---|---|
| Power Supply: | AC100V-240V |
| Type: | Fully Automatic |
Esd Card Reader RS485 SUS304 90cm Arm Swing Turnstile Gate
| Size Of Product: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Color: | Optional |
| Swing Arm Length: | 30-90cm |
Swing Barrier Gate with Face Recognition RFID 20K Database DC12V 5W
| Communication Interface: | Rs232, Rs485 |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2s |
| Access Control Type: | Face Recognition, RFID Card |
Speed Barrier Gate Movement Manufacture Store Swing Barrier Support 600mm Width Door Flap Access Control Turnstile
| Access Control Type: | RFID Card |
|---|---|
| Open/close Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | TCP/IP |
Security Detector Metal Swing Turnstile Gate Automatic Access System For Metro
| Shape Size Of Metal Detection Door: | 2220 H × 820 W × 550(deep) (MM) |
|---|---|
| Pass Rate: | More Than 60 People/every Minute |
| Application: | Indoor Or Outdoor (waterproof Item) |
Stainless Steel Security Turnstile Gate
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 300 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |

