All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ swing gate turnstile ] match 419 Products.
Entrance Face Recognition Turnstile Swing Barrier Gate With ESD Access Control System
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand Format: | 26/34 |
Gym Emergency Exit Swing Barrier Gate With Fingerprint Recognition
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 180 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Hotel Face Recognition Swing Barrier Gate Bidirectional Bar Code Entry Door
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
60cm Lane RS232 Facial Recognition Flap Barrier Gate
| Power Supply: | AC100V-240V |
|---|---|
| Passing Speed: | 40 Persons/min |
| Access Width: | 60,90cm Or Custom-made |
High Safety Optical Turnstiles Face Recognition Access Control Swing Barrier Gate
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
Disabled Swing Barrier Gate 304 Stainless Steel For Airport Subway
| Size: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Operating Temperature: | -15°C-70°C |
| Passing Width: | 60~180cm |
OEM Logo Sliding Turnstile / QR Code Nfc Gym Door / Security Swing Barrier Gate for Public Lobby
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
|---|---|
| Communication Interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Operation Direction: | 1-Way |
outdoor Facial Recognition Thermometer Infrared Swing Arm Barriers
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand Format: | 26/34 |
Glass Door Fingerprint Swing Barrier Gate Full Height Flap Turnstile Wing Barrier
| Lane Width: | 60,90,110cm Or Others |
|---|---|
| Passing Speed: | 45persons/min |
| Usage: | Subway Station Mall |
Half Height Security Turnstile Gate with IP54 Protection 30-40 Persons/Min and 550mm-600mm Passage Width
| Passage Width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass Speed: | 30-40 Persons/min |
| Power Supply: | 220/110+ 10%V (AC) |

