All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ swing gate turnstile ] match 419 Products.
Facial Racognition OEM ODM Security Turnstile Gate Flap With ESD Counter System
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
People Counter Sliding Turnstile Gate QR Code Turnstile For Entrance Lobby
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time RS-232 Communication Interface and 1-Way Operation Direction
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
|---|---|
| Communication Interface: | RS-232, RS485 |
| Operation Direction: | 1-Way |
SS304 Motorized Turnstile Barrier Gate With Barcode
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
|---|---|
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
Fast Entry Single Lane ESD Gate Internet Turnstile Access Control System
| Power Supply: | AC220V/110V |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Factory Entrance Fingerprint Scan Swing Barrier Gate Anti Static ESD Wrap Strap
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand Format: | 26/34 |
Customize OEM ODM Security Turnstiles Portable 1.6meter For Office Gym Cinema
| CE: | Approved |
|---|---|
| Communication: | RS485 TCP/IP |
| Dimension: | Pole Diameter 168mm, Height 1050mm |
Automatic Pedestrian Speed Gate Double Swing Flap Barrier Gate For Metro Station
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 280 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Stainless Steel Automatic Door Bidirectional Remote Control Security Turnstile Access Price Entrance Gate Pedestrian
| Access Control Type: | IC Card, RFID Card |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | Rs485, RS-232 |
Vertical Security Automatic Disables Turnstiles Controller RFID Card Open Cargo Stainless Steel Customized Door
| Access Control Type: | RFID Card, Fingerprint |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |

