All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ swing gate turnstile ] match 419 Products.
Led LOGO Anti Climbing Swing Barrier Gate Double Channel With CE Certificated
| Channel Width: | 60 /90/110 Cm, Or Custom-made |
|---|---|
| Power Supply: | AC220V±10% 50HZ Or 60Hz |
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
SUS316 Stand Swing Barrier Gate With Time Attendance Anti Collision Function
| Size: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Operating Temperature: | -15°C-70°C |
| Passing Width: | 60~180cm |
Multifunctional Flap Turnstile Gate Face Recognized Access Control Security Scanner Gate
| Application: | Fare Collection,ticket Station,Office |
|---|---|
| Transit Speed: | 30~40 Persons / Min |
| Direction: | One Or Bi-direction(optional) |
Full Height Turnstile 550-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min
| Passage Width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass Speed: | 30-40 Persons/min |
| Power Supply: | 220, 110 V(AC) |
IP54 Rated Swing Barrier Gate with 0.6 Second Sliding Speed and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Flow Rates: | 35 Or 40 Persons Per Minute |
|---|---|
| Sliding Speed: | 0.6 Second |
| Power Supply: | AC 100-240Volt |
Portable 90cm entry channel optical swing Barrier Gate / Heavy Traffic cylindrical speed gate
| Size Of Product: | High 1000mm, Diameter 168mm |
|---|---|
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Pedestrian Facial Recognition System Turnsitle Gate
| Item Name: | Facial Recognition System Turnsitle |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Automatic RFID Turnstile Gate Face Recognition Terminal For Office Building
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1300*W200*H1000mm |
Smart Mechanism ESD Gate Biometric Scanner Flap Turnstile Gate With Free Software
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
1 In 1 Out Automatic Flap Barrier NFC Access Control Turnstile Gate High Speed Pass
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |

