All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ swing gate turnstile ] match 419 Products.
SS304 Anti Tailing Face Recognition Full Height Turnstile Access Control Gate
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1400*W200*H1000mm |
304 Stainless Steel Swing Turnstile with Facial Recognition Access
| Pass Speed: | 40 People / Minute |
|---|---|
| Type: | Single Core Or Dual Core (optional) |
| Channel Width: | Normal 60cm, Or 90 (custom) |
Waterproof Indoor & Outdoor Pedestrian Biometric Access Control Turnstile Gate Swing Barrier Facial Recognition Turnstiles
| Pass Speed: | 40 People / Minute |
|---|---|
| Type: | Single Core Or Dual Core (optional) |
| Channel Width: | Normal 60cm, Or 90 (custom) |
CE Approved Stainless Steel RFID Access Swing Barrier Gate Fast Speed High Standard
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 300 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Anti Clamp Automatic Sensor 0.1s Swing Turnstile Gate
| Size Of Product: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Color: | Optional |
| Swing Arm Length: | 30-90cm |
8" Screen Swing Barrier Gate AI Temp Scanner Turnstile With Face Recognition Camera
| Product Size: | 140(L)* 28(W)* 100(H)CM |
|---|---|
| Material: | 316 / 304 Stainless Steel |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
OEM Logo QR Code Sliding Turnstile Gate Security Swing Barrier Gate For Public Lobby
| Working Environment: | Indoor / Outdoor,-10-70 Degree |
|---|---|
| Power Supply: | 100~240 V(AC) |
| Direction: | In Or Out, Or Two Ways |
Biometric Swing Barrier Gate 0.6s Speed 40 Persons/Min
| Sliding Speed: | 0.6 Second |
|---|---|
| Power Supply: | AC 100-240Volt |
| Lane Width: | 50cm,60cm (or Custom70-90cm) |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access Control Type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
Low Noise Optical Face Recognition Turnstiles High Speed Anti Crush Swing Barrier Gate
| Size Of Product: | 1400*200*1000 Mm /customized |
|---|---|
| Normal Work Life: | >5000000times |
| Weight: | 65KG |

