All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ swing gate turnstile ] match 419 Products.
Security Speed Turnstile Gate Face Recognition / RFID safety Access Control
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Sports Exhibition Gym Automatic Entrance Turnstiles With RFID Card QR Code Fingerprint
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Gym Entrance Turnstile |
Intelligent Full Automatic QR Code Reader Security Turnstile Gate with 1-2 Year Warranty
| Display Type: | Facial Display LCD Screen |
|---|---|
| Lane Width: | 55-130CM |
| Dimension: | 1400*200*1000mm (L*W*H) |
Stainless Steel Retractable Flap Barrier Gate , Bi - directional Multi Access Control Turnstiles
| Product Name: | 304 SUS Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1200*280*980mm |
Entrance Exit Outdoor Flap Barrier Gate , Automatic Waterproof Flap Barrier for Exit Attendance
| Name: | Outdoor Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400/1200*280*980mm |
| Package Size: | 1480/1280*370*1070mm |
Stainless Steel Full - auto RFID Turnstile Drop Arm Barrier Gate for School / Library / Theater
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 165mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| Type: | Access Control Automatic Drop Arm |
| Size Of ProductCommunication Port: | RS485 ,TCP/IP |
Fast pass Tripod Turnstile Gate , bidirectional Turnstile Security Products long range control
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Safety Flap Turnstile Gate Access Control With LCD Screen QR Code Reader NFC Reader
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Luxury Shape Speed Gate Security Half Height Turnstiles For Fitness
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Bubble+crate |
Indoor Pedestrian ESD Access Turnstile Gate IP54 SUS304 Material For Lab / Facotry
| Product Name: | ESD Access Turnstile Gate |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |

