All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ swing gate turnstile ] match 419 Products.
Intelligent Security Flap Automatic Barrier Gate Under 220V / 110V Working Power
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
Smart Swipe Cards Controlled Access Gates For Stadium Club Hotel Office Entrance
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*300*1000mm |
| Net Weight: | 80KG |
Anti-crush autogate 2 way barrier High speed optical face recognition turnstiles swing barrier gate
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
Fast Speed Servo Motor Swing Turnstile Gate With Face Recognition Camera 8 Inch Screen
| Product Size: | 140CM(L)* 28CM(W)* 100CM(H) |
|---|---|
| Product Name: | Swing Turnstile Gate With Face Recognition |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Full Automatic Swing Turnstile Gate With Face Recognition Access Control System
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Product Name: | Automatic Swing Turnstile Gate |
| Communication: | RS485 Or TCP/IP |
High Glass Baffle Optical Turnstile Dual Channel Controller Swing Barrier Gate For Exit
| Size Of Product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Fast Speed automatic swing barrier gate for station airport and Fitness Gym
| Product Name: | Fast Speed Automatic Swing Barrier Gate For Station Airport And Fitness Gym |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Passage Bidirectional Mechanism swing Barrier Gate with RFID card / fingerprint
| Product Name: | Passage Bidirectional Mechanism Swing Barrier Gate With With RFID Card / Fingerprint |
|---|---|
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Intelligent RFID Card Flap Turnstile Gate High Speed Fingerprint Swing Barrier Gate
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1400*W200*H1000mm |
50000 Face Capacity Full Hight Turnstile Gate Access Control Recognition For Bank
| Pole Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Product Name: | Single Pole Swing Barrier Gate |
| Mechanism: | Brushless Motor/Servo Motor |

