All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ swing gate turnstile ] match 419 Products.
Automatic Access Control System face recognition temperature indicator turnstile
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
CE Approved Fast Swing Barrier Gate with RFID QR Code Reader
| Dimension: | 1200(L)*300(W)*1000(H)MM |
|---|---|
| Working Power: | AC 110V / 60HZ |
| Material: | 304 Stainless Steel |
China high speed lane gate rfid swing barrier Half Height Turnstiles for pedestrian input access
| Passing Speed: | 50 Persons/min. (IC Card) |
|---|---|
| Operating Temperature: | -15°C-70°C |
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
Standard Silver Swing Barrier Gate Ticketing System 600mm Arm Length
| Frequency: | 50Hz Or 60Hz |
|---|---|
| Humidity: | 0-95% |
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
304 Stainless Steel Swing Barrier Gate 120x30x100cm Waterproof Automatic
| Dimension: | 120 * 30 * 100 Cm |
|---|---|
| Type: | Manual/Semi-automatic/full Auto |
| Compatible: | RFID/Fingerprint/Coin/QR Bar Code |
Mechanism Core Access Control Turnstile With Fingerprint Facial Reader
| Size Of Product: | 1300*200*1000mm |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Net Weight: | 65KG |
Contactless face detection turnstile / Wifi Camera thermometer indicator Time Attendance Access Control Device
| Product Size: | 210(L)* 135(W)* 225(H)CM |
|---|---|
| Material: | 316 / 304 Stainless Steel |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Speed Two Lane Half Height Turnstiles Retractable Input Barrier Gate
| Size: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| MAIN MATERIAL: | 304 Stainless Steel |
| Application: | Entry / Exit Of Carport, Hotel, House |
Light duty visual identification pillar door design remote speed security Half Height Turnstiles with entry scanner
| Access Control: | Barcode Scanner,face Temperature Detection |
|---|---|
| Passing Speed: | 40 Persons/min. (IC Card) |
| Type: | NO\NC\COM,Fully Automatic |
Full motorized durable high safety NFC turnstile gate with bracelet for bus or toilet
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand Format: | 26/34 |

