All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ swing gate turnstile ] match 419 Products.
Entrance Swing Barrier Gate With RFID Card Reader And Software Management
| Product Name: | Bridge Type Swing Turnstile |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
Auto Recognition 0.2s Swing Barrier Gate Access Column Swing Turnstile
| Pole Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Product Name: | Single Pole Swing Barrier Gate |
| Mechanism: | Brushless Motor/Servo Motor |
School Kindergarten Swing Barrier Gate bi directional turnstile RFID Card
| Item Name: | Panda Bi Directional Turnstile |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Smart Swing barrier gate with RFID card / fingerprint for building Management
| Product Name: | Smart Swing Barrier Gate With RFID Card/fingerprint For Building Management |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Two Way Access Control Turnstile Gate 1.1meter Support Handicapped Wheelchair
| Pole Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Product Name: | Single Pole Swing Barrier Gate |
| Mechanism: | Brushless Motor/Servo Motor |
High Security 304 Stainless Steel Anti-pinch Kids Swing Barrier Gates Customizd Logo Color Available
| Size Of Product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Product Name: | Kids Swing Barrier Gates |
| Material: | 304 Stainless Steel |
kindergarten Swing Barrier Gate 600 - 900mm Passage width bi direction adjustable
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
Automatic Facial RecognitionTurnstile Gate For Office School Library Gym
| Product Name: | Facial RecognitionTurnstile Gate |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400*300*1000mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Stainless Steel Customizable Special Logo Bidirectional Swing Barrier Gate / Automatic Turnstile
| Gross Weight: | 50KG/set |
|---|---|
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
| Size Of Product: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
Customizable Face Recognition Swing Turnstile for Pedestrian Access Control
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1200/1400*300*1000mm |
| Product Name: | Face Recognition Swing Turnstile |

