All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ swing gate turnstile ] match 419 Products.
Biometric Scanner SS Dual Channels Speedlane Turnstile Gate
| Type: | Single Core & Double Core,high Spped Gate |
|---|---|
| Certification: | CE |
| Warranty: | One Year |
Pedestrian RS485 Security Flap Barrier Turnstile , 304# Stainless Steel Gate Barrier System
| Name: | Security Flap Turnstile Barrier |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400/1200*280*980mm |
| Package Size: | 1480/1280*370*1070mm |
Smart Card Automatic Cylindrical Face Recognition Turnstile For Office Airport
| Communication: | RS485 Or TCP/IP |
|---|---|
| Pole Material: | Stainless Steel 304 |
| Weight: | 30kg |
Fast Speed Security Flap Turnstile Gate With Face Recognition / RFID Access Control
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*300*980mm |
| Package Size: | 1280*300*1070mm |
High Speed Servo Slim Swing Barrier Gate Gym Full Height Face Recognition System
| Type: | Single Core & Double Core,high Spped Gate |
|---|---|
| Communication Interface: | RS485/Relay Signal |
| Power Supply: | AC100V-240V |
304 Standard Stainless Steel Customized OEM High Security security pass gate single gate for people
| Access Control Type: | RFID Card |
|---|---|
| Barrier Open/close Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | TCP/IP |
Biometric Access Control Flap Barrier , Full Automatic Barrier Gate for Library / Theater
| Name: | Barrier Gate For Library |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400/1200*280*980mm |
| Package Size: | 1480/1280*370*1070mm |
Waist High three arm roller gate triop turnstile gate for pedestrian access control
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Facial Recognition Turnstile Barrier Gate
| Item Name: | Facial Recognition Turnstile Barrier Gate |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Biometric 0.3s Speed Flap Turnstile Gate Durable Maintenance With LED Light
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*300*1000mm |
| Application: | Indoor&outdoor |

