All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic flap barrier ] match 320 Products.
Turnstile Entry Systems Access Control Turnstiles Flap Gate With Esd Shoe Checker
| Left Shoe Setting: | 0.01-1000MΩ |
|---|---|
| Wrist-strap Setting: | 0.1-35MΩ |
| Control Software: | Has ( There Is Simple Esd Tester Without Software) |
Office Entry 304 Stainless Steel Swing Speedgate Turnstile High Security Pedestrian Access Control
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1400*120*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Supermarket Exit / entrance high speed and gate Access Control anti rush alarm function
| Product Name: | LED Bi-directional RFID Flap Barrier Mechanism Gate For Office Building Museum |
|---|---|
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Waist height automatic Station Swing Gate Turnstile , Swing Gate Turnstile
| Product Name: | Waist Height Automatic Swing Barrier Gate For Station Airports Hoverport |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Infrared Rays Electronic Swing Barrier Gate With Alarm Function For Residential Community
| Product Name: | Electronic Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
Led Light RFID Safety Access Pedestrian SecuritySwing Gate Infrared Swing Gate Barrier
| Product Name: | Pedestrian Swing Barrier |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1400*280*1000mm |
IC ID Card High Capability Swing Barrier Gate Dual Way , Pedestrian Swing Barrier
| Product Name: | Bridge Type Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
RFID Biometric Controlled Access Turnstiles With Self-checking Alarm , Swing Barrier
| Product Name: | Electronic Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
CE Approved Transparent Glass Access Control Flap Turnstile Retractable 110V / 220V
| Product Name: | Access Control Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Full Automatic |
Electronic TCP / IP Swing Barrier Gate RFID Fingerprint Barcode Reader
| Product Name: | Electronic Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Transmission: | All-electric Mechanical |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |

