All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic flap barrier ] match 320 Products.
High Class Hotel / School / Office Building Use Half Height Turnstile With Multi Acess Control System
| Type: | Half Height Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400/1200*280*980mm |
| Package Size: | 1480/1280*370*1070mm |
Face Recognition Glass Flap 2.2m Swing Barrier Gate
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand Format: | 26/34 |
Modern Automatic Barrier Gate with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Passage Width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass Speed: | 30-40 Persons/min |
| Power Supply: | 100~240 V(AC) |
Intelligent Flap Turnstile with RFID Interface 304 Grade Stainless Steel IP54 Protection for 30-40 Persons per Minute
| Humidity: | ≤95% No Condensation |
|---|---|
| Temperature Range: | -15°C-75°C |
| Transit Speed: | 30-40 Persons Per Minute |
Optical Face Scanner Swing Barrier Gate RFID Bi Directional Pass Barrier System
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 120 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
RS485 Automatic Parking Advertising Barrier Gates With Advertisement 450 * 880mm
| Size Of Product: | 540*465*1200mm |
|---|---|
| Package Size: | 550*450*1290mm |
| Material: | Cold Rolled Mild Steel/stainless Steel |
Multifunctional Flap Turnstile Gate Face Recognized Access Control Security Scanner Gate
| Application: | Fare Collection,ticket Station,Office |
|---|---|
| Transit Speed: | 30~40 Persons / Min |
| Direction: | One Or Bi-direction(optional) |
Indoor LED Box Waterproof Boom Barrier Gate For Advertising Company 50HZ / 60HZ
| Rod Type: | Fence |
|---|---|
| Size Of Product: | 540*465*1200mm |
| Material: | Cold Rolled Mild Steel/stainless Steel |
IP54 Smart Parking Space Lock Barrier For Outdoor Parking Management
| Lifting Height: | 390mm |
|---|---|
| Application: | Car Parking,Personal Parking Space |
| Remote Control Distance: | 30 Meters |
No Noise Library Exhibition Hall Swing Barrier Gate With Facial Recognition / RFID Card
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Exhibition Hall Turnstile Gate |

