All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic flap barrier ] match 320 Products.
8-Inch LCD ESD Tester Turnstile Gate 1200mm Stainless Steel
| Turnstile Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| ESD Pedal Size: | 400mm (W) X 420mm (L) X 20mm (H) |
| Recording Capacity: | 100,000 Or More |
Compact 304 Stainless Steel Swing Barrier Gate with 0.2s Open/Close Time and RS485 Communication
| Access Control: | QR Code, IC Card |
|---|---|
| Open/close Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Office Entry 304 Stainless Steel Automatic High Security Pedestrian Access Control Swing Barrier Speed Gate
| Dimension: | 1400*120*1000mm (L*W*H) |
|---|---|
| Display Type: | Facial Display LCD Screen |
| Lane Width: | 55-130CM |
RS485 Airport Turnstile Automatic Entrance Turnstiles With Face Recognition
| Type: | Single Core & Double Core,high Spped Gate |
|---|---|
| Communication Interface: | RS485/Relay Signal |
| Power Supply: | AC100V-240V |
8" Screen Swing Barrier Gate AI Temp Scanner Turnstile With Face Recognition Camera
| Product Size: | 140(L)* 28(W)* 100(H)CM |
|---|---|
| Material: | 316 / 304 Stainless Steel |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
304SUS High Speed Swing Barrier Turnstile Face Recognition Turnstile
| Wing Panel: | Red / Blue / Transparent / Black Color |
|---|---|
| Power Supply: | 100-240V(AC) |
| Throughput Rate: | 35~40 Persons Per Min |
Swing Barrier Gate with Face Recognition RFID 20K Database DC12V 5W
| Communication Interface: | Rs232, Rs485 |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2s |
| Access Control Type: | Face Recognition, RFID Card |
Automatic Access Control System face recognition temperature indicator turnstile
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
RFID automatic roller revolving speed gate turnstile In outdoor public service
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Passage Width:: | ≤600 Mm |
Double Direction Facial Recognition Turnstile Barrier System 1200mm Long
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Power Supply: | AC 100~240 Volts, 50/60HZ |
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |

