All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic flap barrier ] match 320 Products.
Goldantell ESD Turnstile with 304 Stainless Steel for Labs and Factories
| Size: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Pass Speed: | 40 Persons/min |
Intelligent Tripod Turnstile Mechanism HS Code Automatic Access Metal Detector
| Size: | L1200*W280*H1000mm |
|---|---|
| Passing Speed: | 30 Person/min |
| Access Width: | 550-600mm |
Automatic Swing Fast Speed Gate Turnstile Access Optical Qr Code Reader Infrared Sensor
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Product Name: | Security Swing Barrier Turnstile Gates |
| Communication: | RS485 Or TCP/IP |
304 Stainless Steel ESD Turnstile Intelligent Pedestrian Path Control Barrier Gate
| Product Name: | ESD Turnstile |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
OEM Logo QR Code Sliding Turnstile Gate Security Swing Barrier Gate For Public Lobby
| Working Environment: | Indoor / Outdoor,-10-70 Degree |
|---|---|
| Power Supply: | 100~240 V(AC) |
| Direction: | In Or Out, Or Two Ways |
Anti Clamp Automatic Sensor 0.1s Swing Turnstile Gate
| Size Of Product: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Color: | Optional |
| Swing Arm Length: | 30-90cm |
Glass Door Fingerprint Swing Barrier Gate Full Height Flap Turnstile Wing Barrier
| Lane Width: | 60,90,110cm Or Others |
|---|---|
| Passing Speed: | 45persons/min |
| Usage: | Subway Station Mall |
Speed Barrier Gate Movement Manufacture Store Swing Barrier Support 600mm Width Door Flap Access Control Turnstile
| Access Control Type: | RFID Card |
|---|---|
| Open/close Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | TCP/IP |
Thermal Imaging SUS304 Single Pole Trolley Barrier Gate
| Size: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Driving Motor: | 24V Brush DC Motor |
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor,Apartment Door |
Store Swing Barrier Gate 600mm Width Flap Access Control Speed Gate Turnstile
| Size Of Product: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Color: | Optional |
| Swing Arm Length: | 30-90cm |

