All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic flap barrier ] match 320 Products.
Bi - Directional Flap Turnstile Gate 3 Channels For Secure Access Control
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Anti Jump Facial Recognition Turnstile Gym High Speed Glass Swing Barrier Gate
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
Remote Control Security Turnstile Gate Office Customize Logo Swing Barrier Price
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
550-900mm Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time and RS-232 RS485 Communication
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
|---|---|
| Communication Interface: | RS-232, Rs485 |
| Operation Direction: | 2-Way |
High Safety Optical Turnstiles Face Recognition Access Control Swing Barrier Gate
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
Office Swing Turnstile Gate Facial Recognition Access Control System Swing Barrier Gate
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1400*W120*H1000mm |
Bi Directional IP54 Facial Recognition Entrance Turnstile SS304
| Type: | Single Core Or Dual Core Unit |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),-10-70℃ |
| Certification: | CE |
Automatic RFID Turnstile Gate Face Recognition Terminal For Office Building
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1300*W200*H1000mm |
Stainless Steel Automatic Door Bidirectional Remote Control Security Turnstile Access Price Entrance Gate Pedestrian
| Access Control Type: | IC Card, RFID Card |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | Rs485, RS-232 |
Automatic Induction Speed Lane Turnstile With Card Swallow / Face Recognition
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor Outdoor |

