All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic flap barrier ] match 320 Products.
Full Automatic Retractable Flap Barrier Gate With RS485 & Relay Signal Interface
| Product Name: | Retractable Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
SUS304 Esd Flap Turnstile Intelligent Pedestrian Path Control Barrier Gate
| Product Name: | Esd Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Control Software: | Yes |
Multiple Read Full Automatic Swing Barrier Gate 304 304 Stainless Steel
| Product Name: | Swing Barrier Gate/Swing Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Intelligent Pedestrian Esd Flap Turnstile 304 Stainless Steel
| Product Name: | Esd Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Arm Length: | 51cm |
Intelligent QR Code Access Optical Turnstile with IP54 Waterproof 304 Stainless Steel 1200x300x1000mm Security Turnstile Gate
| Switching Power Supply: | AC220±10%V 50Hz Or AC110±10%V 60Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200 * 300 * 1000mm |
51cm Arm SUS304 IP54 ESD Gate Intelligent Pedestrian Barrier Gate
| Product Name: | Pedestrian Barrier Gate |
|---|---|
| Material: | SS304 |
| Control Software: | Yes |
Smart Entrance RFID Card Flap Turnstile Gate Fully Automatic Pedestrian Access Control
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
35 Person / Min Flap Barrier Gate Retractable Arm Drop Rfid Control Plus Esd Checker
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
|---|---|
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
Gyms Hotels Airport Swing Barrier Gate With Facial Recognition / NFC Access
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1400*200*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Bi Directional Turnstile Flap Barrier , finger thumb opened turnstile 110 volt
| Application: | Sporting Venues / Gym / Buildings |
|---|---|
| Drive Motor: | DC Brushless Motor |
| Size: | L1200*W280*H1000mm |

