All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic flap barrier ] match 320 Products.
Bi directional waist high automatic swing gate Access Control System
| Product Name: | Sliding Baffle Swing Barrier Gate With Alarming Equipment And Direction Indicating |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Smart Card Turnstile Electric Retractable Barrier Gate IP54 With RFID Interface
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
Kindergarten RFID Smart Biometric Reader swing gate turnstile
| Dimension: | L1200xW300xH600mm |
|---|---|
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
NFC IC ID Card Security Turnstile Gate For Access Control Attendance
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1400*200*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Water proof stainless Swing Barrier Gate , Swimming Hall swing arm barrier
| Product Name: | Water Proof Stainless Swing Barrier Gate For Swimming Hall And Fitness Gym |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Tripod Facial Recognition Turnstile Automatic Entrance Security RFID Counter Gate
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
Quick Pass RFID Security Turnstile Gate Brushless Motor Biometric Face Recognition
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1400*300*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Card / RFID Wristband Electronic Turnstile Door , pedestrian gate access control Custom
| Product Name: | RFID Bracelet Tripod Turnstile Gate |
|---|---|
| Net Weight: | 65KG |
| Gross Weight: | 70KG |
TCP / IP swing barrier gate with RFID card / fingerprint in access control system
| Product Name: | TCP / IP Swing Barrier Gate With RFID Card / Fingerprint In Access Control System |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Automatic Facial RecognitionTurnstile Gate For Office School Library Gym
| Product Name: | Facial RecognitionTurnstile Gate |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400*300*1000mm |
| Application: | Indoor&outdoor |

