All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ tripod access system ] match 321 Products.
Electric Automatic Vertical Tripod Turnstile Gate With Card Reader ESD Foot Checker
| Net Weight: | 45kg |
|---|---|
| Swipe Card: | Optional |
| Housing Material: | 304 Stainless Steel Vertical Turnstile |
Custom Stainless Steel Tripod Turnstile Gate Speed Gate Barrier For Public Lobby
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
RS485 600mm Passage Ticket Reader Tripod Turnstile Gate
| Application: | Company,hotel,airport |
|---|---|
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
| Direction: | In Or Out, Or Two Ways |
Time Attendance Face Recognition Tripod Turnstile Terminal RS232
| Display Screen: | 8-inch LCD Screen |
|---|---|
| Identification Distance: | 0.3-0.5 M |
| Appearance Material: | Aluminum Alloy Case, Tempered Glass Panel |
Magnetic RS485 SS304 IP54 Access Control Turnstile Gate
| Size Of Product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Three Arm Length: | 51cm |
| Transit Speed: | 25~32 Persons / Min |
Tailgating Alarm Tripod Security Gates Semi Automatic CE Approved
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application: | Company,hotel,airport |
| Odm/oem: | Accepted |
Rotary Waist High Turnstile Drop Arm Turnstile ESD Tripod SUS 304 Stainless Steel
| Net Weight: | 45kg |
|---|---|
| Swipe Card: | Optional |
| Housing Material: | 304 Stainless Steel Vertical Turnstile |
Vertical Tripod Access Control Turnstiles 420mm ( L ) * 330mm ( W ) * 990mm ( H )
| Product Name: | Small Size Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Net Weight: | 40kg |
Workshop turnstile entrance gates , esd turnstile security systems with Test Device
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| Compatible: | ESD Testing System |
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
Bi Directional Ir Sensor Tripod Turnstile Gate Waist Height For Subway Station
| Application: | Company,hotel,airport |
|---|---|
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
| Direction: | In Or Out, Or Two Ways |

