All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ tripod access system ] match 321 Products.
Electromagnetic Lock Tripod Turnstile Gate Nfc Tag Reader Control Barrier
| Size: | 420L*W340*H1000mm |
|---|---|
| Working Environment: | -10-70 Degree |
| Pass: | Bi-directional Pass |
TCP / IP Communication Coin Operated Turnstile Half Height Entry Token Machine Door
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |
Three Roll Turnstile Barrier Gate Automatic Ticketing Access System 510mm Arm Width
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| Compatible: | ESD Testing System |
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
Thick 1.5mm TCP/IP smart access electrics esd entry single waist height turnstile with nfc security system
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |
Tripod Access Control Turnstiles Gate / safety pedestrian barrier gate
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm * 280mm * 980mm |
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
ESD Mechainsm Bi Directional Flap Barrier Access Control System For School
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| Esd Tester: | LCD Screen And Software (optional) |
| Passing Speed: | 40 Person/min |
304 Stainless Steel Flap Barrier Gate 1200x300x1000mm NFC RFID Access
| Switching Power Supply: | AC220±10%V 50Hz Or AC110±10%V 60Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200 * 300 * 1000mm |
DC12v Turnstile Access Control System Wrist Strap Tester With Three State Indicators
| Accessories: | Wrist-strap, Right And Left Shoe |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),-10-50℃ |
| Material: | 304 Stainless Steel |
SS304 Safety Access Control Management Flap Barrier Gate Turnstile Security Gate For Train
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Automatic Access Control System face recognition temperature indicator turnstile
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |

