All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ tripod access system ] match 321 Products.
Tripod Facial Recognition Turnstile Automatic Entrance Security RFID Counter Gate
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
Intelligent Drop Arm Tripod Turnstile HS Code Mechanism With Rfid Card Readers
| Product Name: | Semi-auto Or Fully Auto Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
Portable Tripod Turnstile Gate Fingerprint RS485 Stainless Steel Barrier Gate
| Odm/oem: | Accepted |
|---|---|
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
| Direction: | One-way,bi-direction Adjustable |
RFID Access Control Drop Arm Gate Rotating 3 Arm Revolving Tripod Turnstile Gate
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Time attendance automatic systems turnstiles with self checking alarm
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Time Of Opening/closing: | 0.2second |
110 Volts 510mm Arm 20W SS304 1 Meter Tripod Turnstile Gate
| Material: | 304 Stainless Steel,thickness Is No Less Than 1.3mm |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Arm Length: | 510mm |
Half Height Security Tripod Turnstile Gate Access Control QR Code RFID Card Reader
| Size: | 1200L*W280*H1000mm |
|---|---|
| Working Environment: | -10-70 Degree |
| Pass: | Bi-directional Pass |
Revolving Tripod Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and 220~240/110 V(AC) Power Supply
| Passage Width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass Speed: | 30-40 Persons/min |
| Power Supply: | 220~240/110 V(AC) |
Customized Card Swipe Automatic Tripod Turnstile 304 Stainless Steel CE Certificated
| Size Of Product: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |
Integrated Tripod Turnstile Gate DC Brushless Card Swipe Entrance Machine
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application: | Company,hotel,airport |
| Odm/oem: | Accepted |

