All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ tripod access system ] match 321 Products.
Bus station three arm gate tripod turnstile for Intelligent flow control
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Time Of Opening/closing: | 0.6second |
Rust Proof Tripod Turnstile Gate Resist To External Destroy For Residential , Gym
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Waist Height Automatic Rotate Tripod Turnstile Gate In Supermarket Access Control
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Working Movement: | Working Movement: DC24V Solenoid Valve |
Automatically Tripod Turnstile Gate , Rotary drop arm barrier Fingerprint Recognition Controlled
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| Compatible: | ESD Testing System |
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
Stainless steel full automatical ticket machine barcode tripod turnstile for Spanish canime
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| LCD Screen Size: | 7'' |
| Type: | Single Core , Semi-auto Or Full Automatic Control |
Access Control Tripod Turnstile Gate , pedestrian security gates Semi - automatic
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | 304 Stainless Steel |
QR code card reader Half Height Double Face Recognition Mechanism tripod turnstile zk
| Odm/oem: | Accepted |
|---|---|
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
| Direction: | One-way,bi-direction Adjustable |
Outdoor Tripod Turnstile Gate , Remote Control train station turnstile Entry
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | Stainless Steel |
RFID Tripod Turnstile Gate Mechanism , Stainless Steel entrance security systems
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | Stainless Steel |
Half Height Entry Office Building Tripod Turnstile Gate 304 Stainless Steel
| Housing Material: | Standard 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | Within 600 Mm |
| Passing Direction: | Bi-directional Or Single (adjustable) |

