All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ tripod access system ] match 321 Products.
Security Semi automatic Tripod Barrier Gate for building , Three Metal Rods
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Drop Arm Coin And Token Controlled Access Turnstiles For Amusement Park
| Housing Material: | Standard 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | ≤600 Mm |
| Passing Direction: | Bi-directional Or Single (adjustable) |
Face Scan Tripod Turnstile Gate
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand Format: | 26/34 |
Office Building Automatic controlled access turnstiles Waist High
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Intelligent 3 Arms Stainless Steel Tripod Turnstile Gate For Traffic / Office Building
| Product Name: | Access Control Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Bus Station Entrance Turnstile Security Gates / Factory Automatic Turnstiles
| Product Name: | Entrance Tripod Turnstile |
|---|---|
| Application Place: | Gym , Amusement Park , Stadium , Pulic Area , Office Building , Club, Etc |
| Gross Weight: | 70KG |
Unique Access stainless steel turnstiles , pedestrian turnstile gate Anti retrograde
| Product Name: | Access Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Bi Directional Tripod Turnstile Gate IP54 With RFID Facial Recognition Access Control
| Power Supply: | AC110~240 V |
|---|---|
| Passage Speed: | 30~40 Persons/min |
| Application: | Indoor Or Outdoor |
Electronic Security OEM / ODM Turnstile Vertical Manual Barriers with Rfid Control
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 420*330*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Access Control tripod access system , turnstile entrance With Fingerprint Barcode Reader
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |

