All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ tripod access system ] match 321 Products.
Customized Tripod Turnstile Gate OEM For Gym Factory Bank Office Building
| Odm/oem: | Accepted |
|---|---|
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
| Direction: | One-way,bi-direction Adjustable |
Outside Security Access Control Tripod Turnstile Gate Bi Directional 30 - 40 Persons/min
| Operation Mode: | Button/Card/Remote Control |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Size: | 1200mm(L) X 280mm(W) X 1000mm(H) |
Barcode System RFID Card Reader Access Control turnstile For Tourism / Sports
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Stainless Steel Access Control System Tripod Turnstile Gate Pedestrian Speed Gate
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Semi - Automatic Tripod Turnstile Gate AC220V/110V With ZKteco Access Control System
| Application: | Indoor/outdoor With Tent,Company |
|---|---|
| Power Voltage: | AC220V/110V±10%,50Hz/60Hz |
| Pass Direction: | One-way Or Bi-directional Pass |
RFID Ticketing System Electronic Tripod Turnstile Gate For Tourist CE Approved
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | Standared 304 Stainless Steel |
Multiple Tripod Turnstile Gate Bus Station Ticket Access Control Waterproof
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |
Tripod Turnstile Gate with DC Brushless Motor 600mm Passage
| Application: | Company,hotel,airport |
|---|---|
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
| Direction: | In Or Out, Or Two Ways |
Nfc Cards Theme Park Tripod Turnstile Gate Passenger Reader For Counter Entrance
| Size Of Product: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |
Library / Shop Interior Tripod Security Gates One Way Pedestrian Access Turnstile HS Code
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |

