All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ tripod access system ] match 321 Products.
Coin Collector Smart Card Tripod Turnstile Gate Face Recognition Barcode Scanning System
| Application: | Subway, Waterpark, Company,hotel,airport |
|---|---|
| Transit Speed: | 35~40 Persons/min |
| Motor: | Servo Motor |
Automatic Security Revolving Turnstile Single Lane Biometric Access Control
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
IS9001 Tripod Turnstile Gate
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
|---|---|
| Identification Height: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand Format: | 26/34 |
Semi Automatic Entrance Barrier Gate SS304 Drop Arm 60cm Tripod Barrier Gate
| Communication: | RS485 Communication |
|---|---|
| Application: | Outdoor,hotel,airport |
| Odm/oem: | Accepted |
Contactless Face Recognition Infrared Tripod Turnstile Gate
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Warranty: | One Year |
| Direction: | One-way,bi-direction Adjustable |
Fully Automatic SS304 Tripod Gate Barrier With Self Check Program
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Auto Code Tripod Barcode Scanner Turnstile
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |
Workplace Entry Tripod Turnstile Gate Non Contact Face Recognition With Body Temperature Measure
| CPU: | Quad Cortex-A17 Processor, 1.8GHz Frequency |
|---|---|
| Operating System: | Android 5.1 |
| Application Mode: | Gate, Wall-mounted, Desktop, Floor-mounted Installation |
QR Barcode RFID Reader Tripod Turnstile Gate Android Tablet
| Arm Length: | 510mm |
|---|---|
| Weight: | 65kg |
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
Electronic Attendance System ESD Gate Stainless Steel Revolving Tripod Turnstile Gate
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |

