All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
Biometric Fingerprint RFID Turnstile Office Building Glass Turnstile Door
| Size Of Product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Indoor / Outdoor Full Height Turnstile Gate with Card Reader or Multi Access Control System
| Material: | 304 Stainless Steel Or 316 Stainless Steel |
|---|---|
| Product Size: | 1630x1580x2300mm Or Custom Size |
| Type: | Single Access Full Height Turnstile |
304 Stainless Steel Swing Turnstile with Facial Recognition Access
| Pass Speed: | 40 People / Minute |
|---|---|
| Type: | Single Core Or Dual Core (optional) |
| Channel Width: | Normal 60cm, Or 90 (custom) |
304 Stainless Steel Flap Turnstile with Brushed Motor and LED Light Color Optional for Attendance Record
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
|---|---|
| Communication Interface: | RS-232, Rs485 |
| Operation Direction: | 2-Way |
Half Height Prestige Security Flap Gate Bidirectional Intelligent Flap Turnstile With Rfid Door Entry System
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
304 Stainless Steel Tripod Barrier Gate Bridge Style Design / Scanner Windows Pedestrian Gate
| Application: | Pulic Toilelt, Park, Office Building, Club, Etc. |
|---|---|
| Net Weight: | 65KG |
| Gross Weight: | 70KG |
Station tripod Turnstile and Passgate with LED indicator light automatic reset fuction
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Passage optical Flap Barrier Gate , bi directional Bus half height turnstile sound Alarm
| Ir Sensor: | 4-6 Pairs |
|---|---|
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
| Product Name: | Bi-directional Flap Turnstile |
Double Core Fingerprint Biometric Turnstile Gate , Fast Pass Flap Barrier Turnstile With Software
| Ir Sensor: | 4-6 Pairs |
|---|---|
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
| Product Name: | Bi-directional Flap Turnstile |
Electronic Acrylic Flap Barrier Gate 2 Ways Lanes Bidirectional Rfid Barrier On Indoor Events
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |

