All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
Full Automatic Access Control Flap Barrier QR Code Reader Full Height
| Certification: | CE |
|---|---|
| Size: | L1500*W120*H1000mm |
| Application: | Airport,Office,hotel,hospital Entrance |
RFID Card Turnstile Face Recognition Flap Barrier Time Attendance System With LED Alarm
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
Revolving Tripod Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and 220~240/110 V(AC) Power Supply
| Passage Width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass Speed: | 30-40 Persons/min |
| Power Supply: | 220~240/110 V(AC) |
110 volts full automatic Hs code tripod turnstile barcode scanner for stadium
| Arm Length: | 51cm |
|---|---|
| Working Temperature: | -15℃~+75℃ |
| Max Access Width: | 600mm |
Metro / Subway Automatic Flap Barrier Gate With Led Reminder And Access Control System
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Bidirectional Pedestrian Tripod Turnstile Gate With Access Control System / LED Indicator Lamp / Alarm Light
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
|---|---|
| Type: | Three Arm / Rail Turnstile |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
Safety CE Approved / Rapid Reaction / Automatic Tripod Turnstile Gate With Fingerprint/ QR Code / Barcode System
| Type: | Three Arm / Rail Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
| Package Size: | 1280mm (L) * 360mm (W) * 1060mm (H) |
Semi - Auto Folding Down Hydraulic Road Blocker Anti - Rust Road Security Barriers
| Application: | Entrance Of The Hotel, Buildings, Main Street ,etc. |
|---|---|
| Operating Temperature: | -10°C~65°C |
| Up Or Down Time: | 3 To 6 Seconds(can Be Adjustable) |
Card Reader Fingerprint Time Attendance Access Control System For Entrance Gate
| User Capacity: | Max 5000 |
|---|---|
| Transaction Capacity: | 100000 |
| Type: | With Keyboard Time Attendece Acess Control |
Toilet Swimming Pool Entrance Half Height Coin / Token Operated Half Height Turnstiles
| Application: | Public Toilet Entrance, Swimming Pool |
|---|---|
| Coin Diameter: | 18mm~30mm |
| Type: | Vertical Style Smaller Size |

