All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
Electronic Access Control Rfid Turnstile Barrier With Smart Card
| Application: | Stadium, Pulic Area , Park , Office Building , Club, Etc |
|---|---|
| Net Weight: | 65KG |
| Gross Weight: | 70KG |
ESD Wrist Strap / Footwear Tester With LCD Screen , Automatic Turnstile , Card Reader
| Pedal Dimension: | (W)400mmx(L)420mmx(H)20mm |
|---|---|
| Right Shoe Setting: | 750kΩ-35MΩ |
| Instrument Dimensions: | (W)166mmx(L)96mmx(H)40mm |
Flexible Fast Pass Speed For RFID Card / wristband Control Sytem With Automatic Barrier Turnstile
| Card Capacity: | 40000pcs |
|---|---|
| Type: | ID / IC Card , Wristband |
| Sensing Read Card Distance: | <10 Cm |
Semi automatic Stainless Steel Half Height Turnstiles , waist high turnstile
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | Standared 304 Stainless Steel |
Access Control tripod access system , turnstile entrance With Fingerprint Barcode Reader
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Stainless Steel Passageway Full Height Turnstile With Emergency Entrance
| Size Of Product: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) Or Custom Size |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Type: | High Security Dual Access Full Height Turnstile |
Esd tripod turnstile barrier with qr barcode and fingerprint scanner and RFID reader
| Product Name: | Esd Tripod Turnstile Barrier With Qr Barcode And Fingerprint Scanner And RFID Reader |
|---|---|
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
| Transit Speed: | 30-40 People/minute |
Unique High Standard Swing Gate For Public Area Fast Pass 40 Person One Minute
| Product Name: | 304 SUS Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
Workshop turnstile entrance gates , esd turnstile security systems with Test Device
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| Compatible: | ESD Testing System |
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
Indonesia Prison high full height turnstile barrier one track entrance
| Product Size: | 1630(L)*1500(W)*2300(H) Mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Single Entrance Full Height Turnstile |

