All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
Red Led Traffic Light Automatically Hydraulic Road Blocker With Rising Vehicle Blocker
| Type: | Full Automatic Hydraulic Control System |
|---|---|
| Protection Grade: | IP68 |
| Material: | A3 Steel,anti- Rust Paint |
Single Entry Full Height Turnstile Manual Mechanism / Biometric Automatic Electrical
| Product Size: | 3100(L)*1500(W)*2250(H) Mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Single Entrance Full Height Turnstile |
Heavy Flow Electronic Flap Turnstile Security Gate Barrier DC Brushless Motor
| Product Size: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
900mm Wide Channel Entrance Barrier Gate Crowd Control Automatic Optical Dual Wings
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*300*1000mm |
| Application: | Indoor&outdoor |
High Speed Security Barrier Gate Automatic Electrical Dropbox Turnstile For Exterior Door
| Power Supply: | AC220V/110V |
|---|---|
| Warranty: | 12 Months |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
Slide Gate Flap Barrier Turnstile Retractable Wings With Face Recognition System
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
|---|---|
| Certification: | CE |
| Direction: | One Or Bi-direction(optional) |
Time Attendance Face Recognition Tripod Turnstile Terminal RS232
| Display Screen: | 8-inch LCD Screen |
|---|---|
| Identification Distance: | 0.3-0.5 M |
| Appearance Material: | Aluminum Alloy Case, Tempered Glass Panel |
Nfc Gate Full Height Turnstile Temperature Recognition Mechanism SS Double Passage For Stadium Validator
| Product Size: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) Or Custom Size |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Dual Access Full Height Turnstile |
Sports Exhibition Gym Automatic Entrance Turnstiles With RFID Card QR Code Fingerprint
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Gym Entrance Turnstile |
Fast Speed Swing Barrier Turnstile 45persons/Min For Subway Station Mall
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |

