All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
Intelligent Pedestrian Esd Flap Turnstile 304 Stainless Steel
| Product Name: | Esd Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Arm Length: | 51cm |
Barcode System RFID Card Reader Access Control turnstile For Tourism / Sports
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Anti Tail Security Airport Biometric Turnstile Barrier Led Display For School / Hotel
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Fingerprint ESD Barcode ID / IC Card Access Control Rfid Tripod Turnstile for Subway Station
| Product Name: | Access Control Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Automatically Tripod Turnstile Gate , Rotary drop arm barrier Fingerprint Recognition Controlled
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| Compatible: | ESD Testing System |
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
Led direct double qr reader channel gate Access Control Turnstiles anti tailgating
| Product Name: | Android 2D Barcode Scanner Turnstile |
|---|---|
| Type: | Semi Automatic |
| Application: | Outdoor & Indoor |
Popular 2D Qr Code Flap Barrier Gate With Software Sdk / Entrance Turnstile Security Gates
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
|---|---|
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
| Compatible: | 2D Code,QR Code Reader,Bar Code System |
8 Inch LCD Screen ESD Turnstile Gate System With Foot Pedal and Wristband
| Dimension: | L1200/1400xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |
120 Degree Rotation Unsupervised Area Full Height Gate RFID Access Control Pedestrian
| Size: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | 4 Packages,10CBM |
Standing Full Automatic Flap Barrier Gate Rfid Card Reader Security Metal Detector
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |

