All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
rfid remote Half Height Turnstiles
| Product Name: | Smart Card Rfid Swing Barrier Gate For School Library Theater In Remote Control |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
8 Inch Android Facial Recognition Turnstile EU Green QR Code Reader
| Face Detection: | 20 Thousand Local Face Database |
|---|---|
| USB Port: | USB2.0 And 2micros |
| Application Mode: | Gate, Wall-mounted, Desktop, Floor-mounted Installation |
High-Speed Electronic Quick-Pass Turnstile Security Contactless Metro Turnstyle with Face & Card Multiple Recognition
| Access Control Type: | Face Recognition, RFID Card, QR Code, Fingerprint |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, Rs485 |
Indoor Stainless Steel Body Security Tripod Turnstile With High Quality
| Product Name: | Tripod Turnstile Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Bidirectional arm full auto Access Turnstiles self checking alarm function
| Product Name: | Bidirectional Arm Gate Tripod Turnstile Full-auto Self Checking Alarm Function |
|---|---|
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Transit Speed: | 30-40 People/minute |
Full Automatic RFID Turnstile 90CM Wide Passing For Security
| Size: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passing Speed: | < 40 Person/min |
| Access Width: | 60,90cm, Or Longer, Can Custom-made |
SS304 Fingerprint Automatic Flap Barrier RFID System Access Control
| Material: | SS304 |
|---|---|
| Size: | 1400*200*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Automatic Flexible Running Swing Turnstile Durable Stainless Steel for Stores , Supermarket
| Size Of Product: | Diameter: Main Pole: Φ168mm Height: 1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Type: | Pillars Automatic Swing Barrier Gate |
RFID Biometric Controlled Access Turnstiles With Self-checking Alarm , Swing Barrier
| Product Name: | Electronic Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
Passage Access Automatic Security Swing Barrier Gate For Metro Station / Stadium / University
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Type: | Full Automatic |
| Size Of Product: | 1400*200*1000mm |

