All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
240V Rising Arm Automatic Boom Barrier For One Exit Parking System
| Operate Way: | Auto By Rfid System; Manually Operated By Remote Controller Or Button |
|---|---|
| Color: | Red, Yellow, Green, Black |
| Type: | Straight Arm Barrier Gate |
Thermal Scanner Face Recognition Flap Barrier Turnstile
| Size: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
| Access Width: | 60 Cm Or ( 90 Cm Custom-made) |
RFID ID IC Long Range Parking Barrier Bluetooth Card Car Access Control System Reader
| Application: | Parking Lot |
|---|---|
| Product Name: | Intelligent Parking Management System |
| Power Supply: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
Dual door access bi-directional channel electrical safe library entrance turnstile with barcode rfid interface
| Passage Width: | 60cm |
|---|---|
| Size Of Product: | 120 X 30 X 100(H) Cm |
| Direction: | Bi-directional (or Optional Single Way) |
Supermarket Bi - directional turnstile entry systems By Infrared Induction
| Product Name: | Supermarket Swing Barrier Gate With Sound And Light Alarm Prompt Functions |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Stainless Steel Waist Height Turnstile ESD BLDC Motor Security Door For Gym
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1400*300*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Stainless Steel Retractable Flap Barrier Gate , Bi - directional Multi Access Control Turnstiles
| Product Name: | 304 SUS Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1200*280*980mm |
Pedestrian RS485 Security Flap Barrier Turnstile , 304# Stainless Steel Gate Barrier System
| Name: | Security Flap Turnstile Barrier |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400/1200*280*980mm |
| Package Size: | 1480/1280*370*1070mm |
Biometric Attendance System For Turnstile Barrier Gate
| Fingerprint Capacity: | 1500pcs |
|---|---|
| Card Capacity: | 10000pcs |
| Type: | Waterproof Type,covered With IP62 Box |
304 stainless steel Retractable wing flap Pedestrian Barrier Gate / entrance door
| Product Name: | 304 Stainless Steel Retractable-wing Flap Barrier Entrance Door In For Office Buliding |
|---|---|
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Transit Speed: | 30-40 People/minute |

