All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
M1 Card Reader Pedestrian Vertical Tripod Turnstile Gate Access Control Portable
| Type: | Vertical Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 420mm (L) * 330mm (W) * 980mm (H) |
| Package Size: | 500mm (L) * 410mm (W) * 1060mm (H) |
Custom Color White Access Control Turnstiles Quick Pass Swing Barrier Speed Gate
| Certification: | CE |
|---|---|
| Size: | L1500*W120*H1000mm |
| Application: | Airport,Office,hotel,hospital Entrance |
Full Automatic RFID Turnstile
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Double Motor Full Automatic Retractable Airport Turnstile barrier Gate Mechanism
| Type: | Double Motor Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*980mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
IP54 Indoor Outdoor Tripod Turnstile
| Product Name: | Mifare Card Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 430*280*990mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Outdoor Access Control Turnstiles Anti Rust Stainless Steel With LED Lights
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Gym Check in turnstile with qr and barcode reader Swing Entrance Turnstile For Stadium Access Control
| Access Control Type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232 |
Automatic Security Intelligent Flap Barrier Gate ODM / OEM Retractable User Friendly
| Name: | Retractable Flap Barrier |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400/1200*280*980mm |
| Package Size: | 1480/1280*370*1070mm |
Anti Punching 0.6s Tempered Glass Full Height Turnstile
| Certification: | CE |
|---|---|
| Size: | L1500*W120*H1000mm |
| Application: | Airport,Office,hotel,hospital Entrance |
ESD Turnstile System With Builit in 8 Inch Computer Source Human Body Statics Human Boday ESD Turnstile
| Product Name: | ESD Turnstile System |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |

