All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
Waist Height Stainless Steel Bidirectional Flap Barrier Gate , RFID Car Automatic Flap Barrier
| Product Name: | 304 Staineless Steel Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Size Of Product: | 1200*280*980mm |
Entrance Exit Outdoor Flap Barrier Gate , Automatic Waterproof Flap Barrier for Exit Attendance
| Name: | Outdoor Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400/1200*280*980mm |
| Package Size: | 1480/1280*370*1070mm |
Coin access and Barcode Flap barrier gate of visitor ticketing management system
| Product Name: | Coin Access And Barcode Flap Barrier Gate Of Visitor Ticketing Management System |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Retractable Flap Barrier Gate in shock absorber visitor management system
| Product Name: | Access Control Retractable Flap Gate In Shock Absorber Visitor Management System |
|---|---|
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Gross Weight: | 110KG |
Qr code reader Baffle Flap Barrier Gate , Gym / stadium turnstile gate systems
| Product Name: | Alarm Function Qr Code Reader Baffle Flap Barrier Gate For Gym Exhibition And Cinema |
|---|---|
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Transit Speed: | 30-40 People/minute |
Auto Reposition Safety Rfid Swing Turnstile Flexiable IR Detector DC 24V Brush Motor
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Semi Automatic Control Passager Security Pedestrian Swing Barrier RS485 / TCP / IP Interface
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Supermarket coin operated RFID Turnstile with alarm function and reset function
| Product Name: | Supermarket RFID Swing Barrier Gate With Alarm Function And Reset Function |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Intelligent Walk Through One Arm Turnstile , Full Automatic Turnstile for Bank
| Application: | Indoor&outdoor |
|---|---|
| Type: | One Arm Turnstile Gate |
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 165mm (W) * 1000mm (H) |
Brush Motor Flap Barrier Gate For Office / Hospital Building Automatic Systems Turnstiles
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200/1400*280*990mm |
| Working Voltage: | AC220±10%V 50±10%HZ |

