All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
CE Pedestrian Security Gates Two Way RFID Facial Recognition Full Height Turnstile
| Product Size: | 3100 (L) * 1500 (W) * 2250 (H) Mm |
|---|---|
| Application: | Prison, Factory, Government Etc. |
| Material: | 316 / 304 Stainless Steel |
Android ESD Turnstile Gate System 8 Inch Touch Screen Tablet Combo Wrist / Foot Pedal
| Product Name: | Combo Esd Turnstile Gate System |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Quick Pass RFID Security Turnstile Gate Brushless Motor Biometric Face Recognition
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1400*300*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Subway Station Speed Gate Turnstile Anti Pinch Anti Collision With Payment System
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1200*200*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Customized Rfid Acess Control Full Height Turnstile Gate For Entrance And Exit
| Size Of Product: | 1630*1500*2300mm (MM) |
|---|---|
| Package: | 3 Crate Packages,7CBM |
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel /202 Stainless Steel |
Bus station RFID Turnstile Flap Barrier Gate with counter system QR code / Bar code reader
| Product Name: | Bus Station RFID Flap Barrier Gate With Counter System And QR Code / Bar Code Reader |
|---|---|
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Gross Weight: | 90KG |
168mm Slim Cylindrical Swing Barrier Gate Acrylic Arm Bar Code Speed Turnstile Gate
| OEM: | OEM Arm Length,custom Logo,custom Size |
|---|---|
| Pole Size: | Diameter 168mm ; Height 1050mm |
| Passage Width: | 530mm-830mm |
LED Display Flap Barrier Gate 1 In 1 Out Two Way Automatic Access Control Gates System
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Manual / Automatic System Control Swing Arm Barrier Under Rapid Speed / Direction Reminder
| Net Weight: | 45KG/set |
|---|---|
| Gross Weight: | 50KG/set |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
90CM width Sliding Card Double Wing access control barriers with automatic sensor
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
|---|---|
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
| Product Name: | Width 900mm Double Wing Turnstile |

