All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 460 Products.
Security Access Control Turnstiles Bi Direction One Lane Half Full Height Tripod Turnstile
| Product Name: | Access Control Tripod Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304# Stainless Steel |
| Directional: | Bi-Direction(Can Be Set) |
Waist height Mobile phone apps Tripod Turnstile Gate , office building turnstile security gates
| Housing Material: | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | Passage Width: ≤600 Mm |
| Type: | Three Arm Tripod Turnstile |
Double RFID Card Reader Tripod Turnstile Gate , entrance control solutions
| Housing Material: | Standard 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | ≤600 Mm |
| Passing Direction: | Bi-directional Or Single (adjustable) |
Untouchable Handicap Turnstile Cylinder Automatic Barrier Gate 24V Brush DC Motor
| Product Name: | Automatic Swing Barrier |
|---|---|
| Size Of Product: | Pillar Diameter 168mm, Height 1000m |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Standing Full Automatic Flap Barrier Gate Rfid Card Reader Security Metal Detector
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Half Height Portable Security Turnstile Gate Lock 304 SS With Rfid Coins Acceptor
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
High Security Half Height Turnstiles Anti Tail With Face Recognition Camera Finger Print
| Product Size: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
Security Speed Turnstile Gate Face Recognition / RFID safety Access Control
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Android ESD Turnstile Gate System 8 Inch Touch Screen Tablet Combo Wrist / Foot Pedal
| Product Name: | Combo Esd Turnstile Gate System |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Intelligent RFID Card Flap Turnstile Gate High Speed Fingerprint Swing Barrier Gate
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1400*W200*H1000mm |

