All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 460 Products.
SUS304 Esd Flap Turnstile Intelligent Pedestrian Path Control Barrier Gate
| Product Name: | Esd Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Control Software: | Yes |
Access Control SUS304 IP54 ESD Tester Gate Esd Turnstile System
| Product Name: | Esd Turnstile Gate System |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Intelligent Pedestrian Esd Flap Turnstile 304 Stainless Steel
| Product Name: | Esd Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Arm Length: | 51cm |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access Control Type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
Metro / Subway Automatic Flap Barrier Gate With Led Reminder And Access Control System
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Semi - Automatic Tripod Turnstile Gate AC220V/110V With ZKteco Access Control System
| Application: | Indoor/outdoor With Tent,Company |
|---|---|
| Power Voltage: | AC220V/110V±10%,50Hz/60Hz |
| Pass Direction: | One-way Or Bi-directional Pass |
Rfid Card Reader Flap Barrier Gate Security Programmable Turnstiles For Library System
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Application: | Face Recognition, Ticket Station, Office,etc. |
12VDC Intelligent ESD Gate SUS304 Esd Speed Gate Turnstile
| Product Name: | Speed Gate Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),-10-50℃ |
Acrylic Barrier Lane Speed Gate Turnstiles Led Lighting Solid Cabinet
| Product Size: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
Intelligent QR Code Access Optical Turnstile with IP54 Waterproof 304 Stainless Steel 1200x300x1000mm Security Turnstile Gate
| Switching Power Supply: | AC220±10%V 50Hz Or AC110±10%V 60Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200 * 300 * 1000mm |

